מתחתנים בקרוב? בואו וקבלו הצעות מחיר ממגוון ספקים

צ'ק ליסט לחתונה

מארגנים חתונה?
תנו לנו לעזור לכם

השאירו פרטים ותוכלו לקבל ייעוץ ומידע ללא עלות או התחייבות
תוכן עניינים

צ'ק ליסט לחתונה שכל כלה חייב להכיר:

קבלו רשימה של מה שצריך לקחת איתכם ליום החתונה, כולל מסמך מקיף ומושלם של צ'ק ליסט לחתונה להורדה (בתחתית העמוד)

רשימת ספקים מסודרת

הכיני רשימה מסודרת של כל הספקים שלוקחים חלק באירוע, בין אם זה צלם החתונה, הדיג'יי, מעצבת האירוע, הרב וכל מי שמעניק לך שירות במהלך יום החתונה. המטרה היא לתת לאחת המלוות את הרשימה ובמידה ונדרש לבדוק או לתזכר את אחד מהספקים, אפשר לעשות זאת בקלות ובמהירות. מומלץ לכולל שם, תפקיד, טלפון ואפילו תקציר של מה בדיוק סוכם (שעות הגעה לאירוע, דגשים שסוכמו איתו וכדומה) מומלץ להדפיס מספר עותקים על מנת לתת גם למנהלי האירוע באולם.

כתובה, טבעות ואישור מקווה

למסמכים אלו יש חשיבות רבה היות והרב יבקש לראות את אישור המקווה לפני החתימה על הכתובה, וכמובן הכתובה עצמה שבמידה שחשוב לזכור לקחת אתכם. כמובן שאת טבעות החתונה כדאי מאוד גם כן לא לשכוח בבית, הרי בשביל זה התכנסנו לא ;)? זכרו לקחת גם את הקופסאות שלהן.  

צ'ק ליסט לחתונה

נעליים נוחות להחלפה 

מומלץ לקחת זוג נעליים נוסף עבור צילומי החוץ לשלב בו עוברים מלוקיישן ללוקיישן שעשוי להיות רחוק לפעמים. המטרה היא להקל קצת על ההליכה המסורבלת עם נעלי החתונה ולאפשר לרגל מנוחה קצרה בין לבין. בתחתית העמוד תוכלו להוריד צ'ק ליסט לחתונה בגרסה להדפסה.

עדשות מגע ומשקפי שמש

משקפי שמש תמיד מצילות את המצב ואפילו מוסיפות שיק לצילומי החוץ. במידה ואת מרכיבה משקפיים ובא לך להרכיב עדשות מגע לחתונה, חשוב לא לשכוח לקחת אותן איתך בתיק.

צ'ק ליסט חתונה

תיק עזרה ראשונה

אקמול, כדורים לאלרגיות, דקסמולים, כדורים לכאב גרון, פלסטרים, תחבושות. תמיד טוב לזרוק תיק עזרה ראשונה באחת השקיות בשביל להתכונן לכל תרחיש, בתקווה שלא נצטרך כמובן.

אוכל ושתייה

יום החתונה הוא יום ארוך ואינטנסיבי. לכן חשוב לזכור לקחת איתכם נשנושים, חטיפי אנרגיה, סנדוויצ'ים וכמובן הרבה מים. כמובן שגם אלכוהול לא יזיק ועשוי לעזור לכם להשתחרר בצילומים.

מעטפות עם כסף לספקים

במידה ואתם צריכים לשלם לספקים בסוף האירוע, בין אם מדובר בצ'ק או במזומן, חשוב להקפיד להכין את המעטפות מבעוד מועד עם שם הספק, תפקיד והסכום המגיע לו. הפקידו את המעטפות אצל מלווה, קרוב משפחה או מנהל האירוע שלכם ובקשו שיעביר בסוף האירוע לכל ספק את המעטפה שלו. בנוסף נהוג להכין גם מעטפות עם טיפים למלצרים, הברמנים ועובדי האולם הנוספים כמו למשל מנהלי האירוע שלכם.

יום החתונה - צ'ק ליסט
 

שמלה נוספת + הינומה + זר כלה

אם יש לך שמלה שניה לרחבת הריקודים, חשוב לזכור להביא גם אותה. גם את ההינומה שלך אסור לשכוח במקום ההתארגנות ולכן וודאי שהיא נלקחה ותגיע לחופה. את הזר נהוג לקחת לצילומי החוץ ולהצטלם גם איתו ולכן וודאי שלא שכחת אותו.
 
אלו הם הדברים החשובים שכדאי לזכור לקחת איתך ביום החתונה. יש כמובן עוד דברים רבים שנכנסים לצ'ק ליסט ובדיוק בשביל זה תוכלי להוריד את רשימת הציוד המלאה שהכנו לך, בקובץ מסודר ומעוצב!
 
 צ'קליסט לחתונה להורדה בחינם
כעת בשביל לעשות לכן סדר בבלאגן, הכנו מסמך להורדה אשר מכיל את הדברים עליהם דיברנו כאן. תוכלו להדפיס את הרשימה ולקחת אותה אתכן ליום החתונה. מומלץ להדפיס את הצ'קליסט לחתונה במספר עותקים ולתת עותק גם לאחת המלוות. 
צ'ק ליסט לחתונה לזוגות
אהבתם ? שתפו עכשיו!
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם