מתחתנים בקרוב? בואו וקבלו הצעות מחיר ממגוון ספקים

אולמות אירועים

אולמות אירועים

מתחתנים בקרוב? מזל טוב! אם גם אתם התחלתם בחיפושים אחרי אולמות אירועים אך מצאתם את עצמכם מתבלבלים בכל הקשור לבחירת האולם שבו תחגגו את היום המיוחד שלכם, תוכלו למצוא באתר שלנו מידע רב בכל הקשור לבחירת אולם אירועים ואפילו לקבל הצעות מחיר מאולמות שונים על מנת להשוות את העלויות ולחסוך לא מעט כסף ביום החתונה.

מציאת אולם אירועים מומלץ לחתונה

אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת אולם אירועים לחתונה הוא כמובן נושא ההמלצות. אין כמו לשמוע מזוגות שהתחתנו בעבר באולם כיצד הם מתרשמים מהמקום ולקבל פידבקים אודות התנהלות הצוות לפני, במהלך האירוע ובסיומו. התחושה שזוגות מסוימים יצאו מרוצים בסיומו של התהליך עוזרת לנו להיות שלמים יותר עם ההחלטה ומאפשרים לנו להתקדם עם המקום הנבחר.

הוזלת מחירי אולמות חתונות

על מנת להוזיל את העלות שתשלמו עבור אולם החתונות שלכם, חשוב שתבדקו את הדברים הבאים:
 • אל תהססו להתמקח על המחירים ולנסות להוזיל בפגישה עם איש המכירות של האולם את העלויות
 • אולמות חתונות רבים מוכנים להתגמש במחירים כאשר תנאי התשלום מצד הלקוח טובים יותר. כלומר במידה ותסכימו להעביר מקדמה גבוהה יותר מהסכום הסטנדרטי שהאולם נוהג לגבות או לחילופין לשלם כבר ביום האירוע את שאר הסכום, ייתכן שהמחירים יהיו זולים ונוחים יותר.
 • אמצע שבוע לרוב יהיה זול יותר מבחינת העלויות ולכן במידה ותסכימו להתחתן בימים שאינם יום חמישי, תוכלו לחסוך מעט במחיר.
 • באופן כללי חתונות אשר נערכות בחורף נחשבות לזולות יותר וניתן לראות פער של עשרות אלפי שקלים בין חתונת קיץ לחתונת חורף באותו המקום רק בשל השוני בעונה.
 • הגשה או בופה, זאת השאלה – הגשה אל השולחנות נחשבת ליקרה יותר מאשר שיטת הבופה בה האורחים ניגשים אל עמדות האוכל.
 • בדקו את האפשרות לעשות את העיצוב בכוחות עצמכם ולא דרך האולם ולמעשה לרכוש את הפרחים, שביל החופה ושאר האלמנטים בזול.

מדוע בחירת אולם חתונה היא ההחלטה הראשונה?

ישנן מספר סיבות לכך שבחירת אולם חתונה היא בחירה שצריכה להתבצע לפני כל יתר ההחלטות. הסיבה הראשונה לכך היא כמובן העובדה ששאר הספקים שהולכים לקחת חלק באירוע, החל מהדיג'יי ועד צוות הצלמים, זקוקים לתאריך מדויק על מנת לוודא זמינות ביום החתונה שלכם. ללא שסגרתם תאריך מסוים באולם כלשהו, יהיה קשה מאוד לדעת האם הספקים שאתם רוצים פנויים או תפוסים במועד. בנוסף, בחירת אולם לחתונה משפיעה גם על הגעת האורחים שלכם ולכן מומלץ להחליט על מועד ומקום בשביל שהמוזמנים ישריינו את המועד כמה שיותר מהר ויוכלו להגיע לאירוע.

כמה אולמות אירועים לחתונה כדאי לבדוק?

ההמלצה שלנו היא לבדוק לפחות שלושה אולמות אירועים על מנת להחליט על אולם האירועים שבו תרצו להתחתן בסופו של יום. למעשה, חשוב להבין שלעיתים זוגות רבים נוטים לראות לא מעט אולמות מה שעשוי לגרום להם לבלבול.

ההחלטה על אולם אירועים לחתונה צריכה להסתמך לא מעט על האינטואיציה שלכם ולא רק על הבדיקה של הסעיפים הטכניים שרשומים למעלה. זוגות רבים מספרים שנכנסו אל אולם אירועים מסוים ופשוט ידעו שזה המקום המתאים עבורם. חשוב כמובן להגיע פיזית אל אולם האירועים ביום בו מתנהל במקום אירוע אמיתי של חתונה על מנת להתרשם כמו שצריך מהמקום.

רוב אולמות אירועים מאפשרים הגעה בתיאום מראש וישמחו לאפשר לכם להסתובב ולהתרשם בקבלת הפנים בליווי של נציג מטעם הצוות שיסביר לכם על המתרחש. בנוסף חשוב להבין שלעיתים אנו מוצאים אולם אירועים בקלות ובמהירות ובמצבים אחרים גם לאחר שנבקר בחמישה אולמות שונים, עדיין נרגיש שלא הגענו אל ההחלטה ושלא מצאנו את המקום המתאים עבורנו. מדובר בהרגשה אישית ולמעשה תהליך החיפוש של כל זוג מאורס שונים מעט וחשוב להבין זאת.

אולמות לאירועים

איך לבחור אולם אירועים לחתונה?

יש לא מעט אולמות אירועים ברחבי הארץ וללא ספק יש מספר פרמטרים שיכולים להקל עליכם את מלאכת החיפוש האינטנסיבית. בחירת אולם אירועים צריכה להתבצע על סמך מספר שיקולים שיכולים למעשה להוריד מרשימת האולמות מספר רב של מקומות לחתונה שפשוט אינם עומדים בקנה אחד עם הדרישות, הסטנדרטים והתקציב שלכם. הנה מספר פרמטרים שחשוב לבדוק על מנת לבחור אולם אירועים בצורה הטובה ביותר:
 • מיקום האולם: חשוב להבין שאחת ההחלטות החשובות ביותר בעת בחירת אולם אירועים לחתונה היא כמובן צמצום שטח החיפושים. החליטו מראש באיזה אזור בארץ תרצו להתחתן על סמך המקומות בהם מתגוררות המשפחות ורוב המוזמנים שלכם.לא פעם אנו רואים זוגות שבחרו להתחתן במקומות רחוקים מאוד מהאזורים בהם מתגוררות המשפחות וזאת כמובן אפשרות נוספת שקיימת על הפרק אבל מהניסיון שלנו, רוב הזוגות בוחרים בסופו של דבר מקום מרכזי שמקל על הגעה של האורחים. הרוב הגדול של החתונות מתבצע באזורי המרכז והשרון באופן טבעי אך ניתן למצוא אולמות אירועים מדהימים גם באזורי הצפון וגם באזור הדרום.

 

 • התאמה לכמות המוזמנים: חשוב להבין שלמעשה לא כל אולם יכול להכיל את כמות המוזמנים שלכם וזאת מאחר וחלק מאולמות האירועים הם קטנים מאוד ומתאימים לכמות מצומצמת של קהל. ניתן למצוא כיום אולמות אירועים אשר מכילים כמות של 150 – 200 מוזמנים בלבד ולכן במידה ויש לכם כמות גדולה של אורחים, תוכלו לסנן את המקומות הקטנים יותר. רוב אולמות האירועים מפרסמים באתר האינטרנט שלהם את כמות האורחים המקסימאלית שניתן להכניס בשטחו של האולם ולכן מדובר בדרך נהדרת להוריד חלק מהאולמות מרשימת הבדיקות שלכם.

 

 • זמינות בתאריך שלכם: לחלק מהזוגות יש כיוון כללי בנוגע למועד בו הם רוצים לקיים את החתונה בעוד לחלק אחר מהזוגות יש תאריך מדויק בו הם מעוניינים להתחתן מסיבות כאלה ואחרות. במידה וחשוב לכם להתחתן במועד מסוים בשנה, חשוב לשאול כבר בשיחה הראשונית עם נציגי האולם האם המועד הזה פנוי.

 

 • תעודת כשרות: במידה וחשוב לכם שתהיה כשרות לאולם האירועים, חשוב לוודא זאת כבר בתחילת הבדיקות. בדרך כלל תוכלו למצוא באתר האינטרנט של אולם האירועים פירוט אודות הכשרות במקום ובמידה ולא מצאתם מידע על כך באתר, תוכלו לצלצל אל אולם האירועים ולמעשה לשאול אותם טלפונית.

 

 • רישיון עסק: אחת הבדיקות החשובות שיש לבצע היא כמובן בדיקה בנוגע לרישיון העסק של אולם האירועים. חשוב לדעת שלא כל אולם אירועים מחזיק כיום רישיון להפעלת עסק. רישיון העסק מחייב את האולם לשמור על סטנדרטים מסוימים בכל הקשור לנהלי אבטחה, נגישות, נהלי כיבוי אש וכדומה. למעשה כאשר לא קיים רישיון עסק המקום עשוי להיסגר ללא התראה על ידי הרשויות ולכן חשוב מאוד לוודא זאת כבר בשלב ראשוני.

 

 • עיצוב המקום ונראות: כל אולם אירועים מעוצב בצורה שונה הן מבחינת המיקום של האזורים השונים והן מבחינת העיצוב שלו. חשוב להבדיל בין עיצוב אירוע שאותו ניתן כמובן לשנות בהתאם לטעמכם האישי ובין המבנה הכללי של האולם. במידה ותכננתם להתחתן באולם מפואר עם תקרה גבוהה בצבע לבן, כנראה שבעלי האולם לא יוכל לשנות זאת בעבור האירוע שלכם :)בנוסף למבנה של המקום חשוב להבין שלכל אולם יש את הטאצ' שלו ואת הסגנון העיצובי שלו ויש אולמות אירועים עם סגנון אורבני, סגנון טבעי וכפרי וגם סגנונות אלגנטיים ומפוארים. כמובן שאם חשוב לכם שיהיה במקום אזורים פתוחים, אולי שווה שתנסו לבדוק גם גני אירועים. ברחבי הארץ לא חסרים גני אירועים יפים שמאפשרים לקיים את קבלת הפנים או את כל האירוע במקום פתוח לגמרי.

 

 • הצוות במקום: מרכיב מרכזי בערב החתונה שלכם הוא הצוות שהולך ללוות אתכם לאורך הערב החשוב בחייכם. כאשר אנו מדברים על הצוות, הכוונה היא כמובן לאנשי המכירות, מנהל האירוע מטעם האולם, המלצרים, הברמנים ואפילו צוות הניקיון. כל אלה הם חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם וכל אולם אירועים אשר מכבד את עצמו ידאג לצוות מקצועי ומיומן שיעניק לכם יחס אישי ושירותי. את הצוות ניתן לבחון כבר בערב בו אתם מגיעים להתרשם מאירוע של זוג אחר. נסו להבין כיצד מתנהל האירוע והאם הוא מנוהל כמו שצריך. האם המלצרים לבושים בצורה אלגנטית ומכובדת והאם מנהל האירוע מקפיד על לוחות הזמנים של האירוע.

 

 • חניה מסודרת: האם קיימת חניה מסודרת לאורחים אשר מגיעים לאולם על מנת לחגוג אתכם? במידה וכן, מומלץ להבין כמה מקומות חניה קיימים בחניון וגם לבדוק האם יש נציג מטעם האולם אשר מבצע את הסדרי החניה בזמן האירוע. בנוסף, חשוב לוודא שאין תוספת תשלום עבור החניה ושהיא מוצעת בחינם לאורחים.

 • מחירי אולמות אירועים ועליות: אין ספק שאחד הגורמים שהכי משפיעים על ההחלטה בסופו של דבר הוא כמובן העלויות והמחיר שתקבלו במסגרת הצעת המחיר מאולם האירועים. חשוב להבין שישנם פערים גדולים מאוד בין אולם לאולם ויש מרכיבים שונים אשר משפיעים על התמחור. למעשה תוכלו למצוא מידע מקיף בנושא כמה עולה אולם אירועים כאן באתר שלנו. אומנם את המחיר תוכלו לדעת רק בשלב מתקדם יותר כאשר תקבעו פגישה ותגיעו לאולם אך תוכלו לקבל הערכת מחיר ראשונית וכיוון כללי ברחבי הרשת וגם אצלנו באתר כמובן. פרט למחיר המנה, שקובע כמובן את עלות האירוע עצמו, חשוב מאוד לבחון לעומק את תנאי התשלום מאחר ואולמות מסוימים מבקשים סכומים גבוהים מאוד כבר בתחילת התהליך כמקדמה לצורך שיריון התאריך וזוגות רבים לא מסוגלים לעמוד בסכומים אלו ולמעשה בשל תנאי התשלום העסקה כולה יכולה להתבטל.

כמה עולה אולמות לאירועים

אל תתפשרו על נושא האוכל

דבר נוסף שמאוד לא כדאי להתפשר עליו הוא כמובן האוכל שיוגש באירוע. נסו להבין מה התפריט שמציע המקום והאם ניתן לבצע בו שינויים. רוב אולמות אירועים מאפשרים כמובן לבצע התאמות ובחירות בשלבים השונים של הארוחה, החל מקבלת הפנים ועד למנות העיקריות והקינוחים אך בדרך כלל הבחירה היא מתוך תפריט קיים. במידה ואתם יודעים מראש שהולכים להיות בחתונה שלכם אורחים אשר זקוקים למנה צמחונית או טבעונית, וודאו שיש לאולם האירועים פתרונות בנושא ונסו להבין האם מדובר בתוספת מבחינת העלות עבור הוצאת המנות המיוחדות הללו.

ההמלצה שלנו היא לא להתפשר על מקומות שלא מאפשרים לבטל את העסקה לאחר ערב טעימות וזאת מאחר ומקומות שבאמת סומכים על איכות וטעם האוכל, יאפשרו לכם לבטל את העסקה במידה והחלטתם שהאוכל אינו לשביעות רצונכם. במידה ותחליטו שאתם עדיין רוצים להתחתן במקום מסוים גם במצב בו האוכל פחות לטעמכם, ההמלצה שלנו היא כמובן לוודא מראש עם מנהלי המקום האם תוכלו להוריד את העלויות ולמעשה לוותר על האוכל מטעם האולם ולהזמין שירותי קייטרינג חיצוניים במקום.

בדיקת הפרטים הקטנים באולם אירועים

על אף כל הסעיפים שרשמנו, שיכולים כמובן לעזור לכם בבחירת אולם האירועים, אנו ממליצים לבחון גם את הדברים הקטנים באולם כמו למשל ההקפדה על הניקיון באזורים השונים וכמובן בחדרי השירותים. וודאו שהאולם מספק שירותים של ניקיון לאורכו של האירוע ובדקו עד איזה שעה נשאר הצוות.

בדקו שאין נורות שרופות, סימני לכלוך על הרצפה ואפילו סימני צבע על הקירות. חשוב לציין שגם במידה ומצאתם דברים שדורשים תיקון, אין הדבר אומר שצריך לשלול את המקום על הסף אלא פשוט להציף את הבעיות לפני האירוע שלכם על מנת שיתוקנו על הצד הטוב ביותר מצד נציגי המקום.

דברים נוספים שחשוב לזכור כאשר בוחרים אולם חתונות:

כאשר אתם ניגשים לבחירת אולם החתונות שלכם, חשוב להבין שחלק גדול מהנראות של האולם עשויה להשתנות בהתאם לרצון של הזוג ולמפרט שלו. הכוונה היא שניתן לבצע שינויים בסידור השולחנות בהתאם לסידורי ההושבה שלכם, להקטין את רחבת הריקודים משמעותית על ידי הצבת ספות או שולחנות בקרבתה כאשר יש כמות קטנה של מוזמנים במהלך חתונה קטנה ואפילו להזיז את בר האלכוהול למקומות אחרים באולם.

ברוב האולמות יש מספר מקומות בהם בונים את החופה וחשוב שתכירו את האופציות העומדות לרשותכם. חבל לפסול מקומות טובים רק בשל העובדה שסידור האולם הנוכחי, כפי שראיתם בערב בו ביקרתם במקום, נראה לכם מעט מוזר או לא מתאים בצורה המושלמת למה שדמיינתם לעצמכם בראש.

הבדלים בנראות האולם בין עונה לעונה

דבר נוסף שכדאי להכיר הוא העובדה שהאולם עשוי להשתנות מבחינת הנראות שלו בעונות השונות. מה הכוונה? למעשה מקומות רבים נערכים לחתונה בחורף וכתוצאה מכך הם מבצעים  סגירת אזורים מסוימים באמצעות קירוי חורף וכמובן שהעיצוב הכללי של המקום, כמו גם התפריט שלו מקבלים שינוי. לכן, חשוב להגיע ולראות את האולם גם בסמוך לעונה בה אתם מתכוונים להתחתן בשביל להתרשם ממנו כמו שצריך ולקבל תמונה מדויקת ורלוונטית יותר.

מחפשים אולם לחתונה? תנו לנו לעזור בחיפושים!

אם אתם נמצאים בתהליך של חיפוש מקומות לחתונה שלכם, תוכלו לקבל הצעות מחיר ופניות מאולמות אירועים בהתאם לאזור מסוים. לקבלת מידע נוסף מנציג השאירו פרטים בטופס המצורף באתר או צלצלו אלינו עוד היום.

מארגנים חתונה?
תנו לנו לעזור לכם

השאירו פרטים ותוכלו לקבל ייעוץ ומידע ללא עלות או התחייבות

 DJ  לחתונה במרכז – חגיגה של אהבה

כמעט ואין זוגות שלא זוכרים את היום שבו הם החלו להרגיש את הפרפרים בבטן. התחושה הנעימה, המילים שנאמרו וכמובן הרגע שבו המבט בעיניים אמר את

איפור לחתונה לשמלת כלה

הקשר בין איפור לחתונה לשמלת כלה

הקשר בין איפור לחתונה לשמלת כלה מדובר באחד הקשרים הכי עמוקים בהיסטוריה, הקשר בין איפור חתונות לשמלת כלה. ושמעו לנו, מתוך ניסיון של שנים בתחום

ספקים יקרים
רוצים להופיע בנבחרת שלנו?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה בטופס
יצירת קשר

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
דילוג לתוכן