מתחתנים בקרוב? בואו וקבלו הצעות מחיר ממגוון ספקים

אהבה בימי קורונה – החתונה של עידו ושני

מארגנים חתונה?
תנו לנו לעזור לכם

השאירו פרטים ותוכלו לקבל ייעוץ ומידע ללא עלות או התחייבות
תוכן עניינים

הסיפור הזה הוא לא סתם עוד סיפור על חתונה בקורונה אלא מדובר על סיפור שמראה שהאהבה יכולה לנצח את הכל. שני אברהם, עובדת ברשות שדות התעופה ועידו נברו עובד כעצמאי בתחום פיתוח אתרים. הם הכירו בפברואר 2018 דרך אפליקצית ההיכרויות "ok coupid" והתארסו באוקטובר 2019.

אהבה בקורונה
Shani & Ido ; צילום: just smile

חתונה בקורונה – שינויים והתאמות בעקבות ההנחיות 

בתכנון המקורי, החתונה הייתה אמורה להתקיים ב"גן הפקאן" עם 400 אורחים. ברגע שראש הממשלה, בהנחיות הראשונות, הורה על התקהלות של עד 100 איש, היה לנו ברור שאנחנו מבטלים את האירוע באולם כמתוכנן ומעבירים את החתונה לבית הוריה של שני.

החתונה של שני ועידו
Shani & Ido ; צילום: just smile

כבר באותו הערב התחלנו בתכנונים של סידור המקום, ביררנו על קייטרינג ושוחחנו עם כל ספקים שלנו שנרתמו לעזרתנו ותמכו ברעיון. דווקא התלהבנו מהרעיון של חתונה מצומצמת ואינטימית של 100-120 איש.

לאחר כמה ימים יצאה הנחיה חדשה שאוסרת על התקהלות של מעל 10 אנשים (20 איש בחתונה), דבר שהוביל לביטול האירוע המצומצם.

אז מה עושים? מבטלים?

היינו ממש מתוסכלים מהמצב, התחלנו לחשוב אולי עדיף לבטל כבר הכל ולדחות גם את טקס החתונה אבל זה הרגיש לנו לא נכון. היה לנו ברור שנתחתן ולא רצינו לדחות את הטקס. ידענו שאת מסיבת החתונה נבצע אחרי שהכל ייגמר.

אהבה בקורונה עם שלטים של עמדת אלכוג'ל ועמדת אלכוהול
Shani & Ido ; צילום: just smile

התכנסנו כל בני המשפחה וחשבנו איך אנחנו בכל זאת מקיימים את הטקס ומתחתנים. וככה מיד התחלנו בהכנות ליום הגדול.

בלונים לחתונה
Shani & Ido ; צילום: just smile

החלטנו שאנחנו מקיימים את הטקס בבית הוריה של שני, בחצר. יצרנו קשר על כלל הספקים שלנו וסיפרנו להם שאנחנו מבטלים את האירוע ונקיים אותו באזור אוקטובר הקרוב, הבהרנו להם שאנחנו רוצים אותם איתנו באירוע הגדול.

love baloon
Shani & Ido ; צילום: just smile

הכנו מבעוד מועד שיחת זום, שנשלחה לחברים הקרובים ולמשפחות. השיחה הוקרנה על מקרן גדול שהראה לנו את כל הקרובים שלנו. 

אהבה בקורונה של חתן וכלה בזום
Shani & Ido ; צילום: just smile

במהלך החופה ולאחריה היו שם כמעט 100 משתתפים. במקביל הועלה גם סרטון לייב בפייסבוק, שהיו בו כמעט 1000 צופים. הרעיפו עלינו אהבה דיגיטלית מכל כיוון.

חופה בחצר
Shani & Ido ; צילום: just smile
חופה שכולה חתונה בקורונה
Shani & Ido ; צילום: just smile
shani and ido
Shani & Ido ; צילום: פרטי

במהלך האירוע ועד סופו, וגם כמה ימים לפני, שלחו לנו החברים והמשפחה הקרובה המון מתנות ופרחים. ממש הרגשנו את כולם איתנו. בסוף האירוע ישבנו וצפינו בלייב ובזום וראינו את התגובות של כולם, זה היה מאוד מרגש לחגוג חתונה בקורונה.

חתונה בלייב
Shani & Ido ; צילום: פרטי

שני החליטה שאת השמלה המקורית היא תשמור למסיבת החתונה, וכמה ימים לפני שהיה סגר והגבלות נוספות הצליחה לקנות חצאית וחולצה מ"אמה" בתל אביב. עידו לבש חליפה שנקנתה בלונדון.

שני ועידו חוגגים אהבה בקורונה
Shani & Ido ; צילום: just smile

לאיפור ועיצוב השיער של שני דאגו אחיותיה ומי שהיה אחראי על כל התפאורה של הבית היו בני המשפחה: ההורים, האחים והאחיות ובני הזוג שלהם.

בכל הקשור לנושא המוזיקה באירוע, הופיעה הזמרת שירן (S H I R A N), שהיא אחות של שני, יחד עם בעלה רון, שהוא גם המפיק המוזיקלי שלה. הם ליוו אותנו בחופה וגם עשו מסיבת "Arab-Dancehall" מטורפת שהרימה את כולם, גם דרך המסך.

מוזיקה לאירוע החתונה
Shani & Ido ; צילום: just smile

חבר קרוב שלנו, עדי שרעבי מצוות Just Smile , הגיע, בהתראה של כמה שעות לפני החופה, ודאג לצלם אותנו ואת כולם, גם לפני החופה וגם לאורך כל האירוע ונשאר עד הסוף.

חתן וכלה בזמן הקורונה
Shani & Ido ; צילום: just smile

חתונה בקורונה – ההצגה חייבת להימשך

בסופו של דבר אנחנו מרגישים ברי מזל שיש לנו משפחות תומכות וחברים מפרגנים שדאגו לאורך כל האירוע וגם לאחריו, לעשות לנו שמח ולהזכיר לנו שכאשר הכל ייגמר נחגוג כמו שצריך ובגדול. היה לנו חשוב לקיים את טקס החופה ולהתחתן כך או כך, ידענו שההצגה חייבת להימשך גם נאלץ לקיים חתונה בצל הקורונה.

חתונה בבית
Shani & Ido ; צילום: just smile
חתונה בזמן הקורונה
שני ועידו החתונה ; צילום: just smile
אהבתם ? שתפו עכשיו!
כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם